%0,79 Faiz Oranı ile SarıPanjur Konut Kredisi

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi kampanyası ile Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan anlaşmalı ev projelerine yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi sağlıyor.

%0,79 Faiz Oranı ile SarıPanjur Konut Kredisi

Türkiye geneli çok sayıda şehirde yapılan konut projeleri için Vakıfbank özel bir kredi sağlıyor.  Vakıfbank tarafından bu anlaşmalı konut projeleri için sağlanan ev kredisinde hem düşük vade imkanı hemde düşük faiz oranları ile kredi veriliyor. 

Vakıfbank anlaşmalı konut kredisi için sağlanan imkanların başında vade imkanı geliyor. Zira vakıfbank anlaşmalı konut projeleri için 180 ay vade sağladığını açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklamada ayrıca 0.79 faiz oranıyla sağlanan kredi için maliyet tablosu verildi.  Bu çerçevede bankadan kredi çekmek isteyenlerin yapacakları ödeme detayları şu şekilde; Bankadan 120 ay vade ilan kredi çekmek isteyecek bir vatandaş öncelikle yüzde 0.5 oranında yani 500 TL kredi tahsis ücreti ödeyecek. Ayrıca banka 950 TL ekspertiz ücreti alacak. Bu masrafların dışında 100.000 TL kredi için yıllık maliyet oranı yüzde 10.28 olarak açıklandı.

Vakıfbank anlaşmalı konut projelerine dair listeyi bankanın web sayfasından ulaşabilirsiniz.